menusearch
ahanshow.ir

قوانین سایت

(0)
(0)
قوانین سایت

- تمامی کالاها و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، سازمان اسناد، سازمان امور مالیاتی کشور و وزارت صنعت معدن و تجارت است.
-مصونیت اطلاعات کاربران نزد ما تضمین می شود.
- محصولات و کالاهای ثبت شده دقیقا براساس درخواست مشتری و براساس فرم های پر شده توسط خریدار و با مشخصات ثبت شده توسط کاربر تحویل داده خواهد شد. خریدار متعهد می گردد که تمامی اطلاعات خود را دقیقا و به طور شفاف وارد نماید . بدیهی است آهن شو هیچگونه مسئولیتی را در قبال اشتباهات یا عدم تطابق مشخصات درج شده توسط کاربر و خریدار نخواهد داشت.
- تکمیل خرید و واریز مبلغ آن بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .
- در حال حاضر قیمت ها هر روز از ساعت 11 صبح به روزرسانی می شوند و فرآیند تکمیل خرید با این قیمت ها نهایتا تا ساعت 16 هر روز معتبر خواهد بود در نتیجه در صورت ثبت سفارش از ساعت 16 هر روز به بعد، با قیمت روز بعد که از ساعت 11 آن روز به روزرسانی خواهد شد محاسبه می شود.
- ممکن است در برخی مواقع قیمت در بازار آهن آلات دچار نوسان شود که بدین منظور در هماهنگی های صورت گرفته در فرآیند خرید، همکاران ما شما را از این موضوع مطلع می کنند. درنتیجه ممکن است قیمت نهایی خرید شما با قیمت مندرج در سایت در برخی مواقع متفاوت باشد.
- خریدار باید در هر مرحله از خرید پس از ارسال فرم های خرید، شماره پیگیری خود را یادداشت نماید تا بتواند روند خرید خود را پیگیری نماید.
- هزینه ارسال بار به عهده خریدار می باشد و آهن شو در قبال هزینه و نحوه دریافت یا پرداخت هزینه حمل مسئولیت یا هیچگونه منفعتی ندارد.
- در مراحل پرداخت اینترنتی مبالغ از طریق درگاه بانکی، مسئولیت حفظ اطلاعات بانکی بر عهده کاربر خواهد بود.
- کاربران عزیز با توجه به راهنمایی های متعدد توجه نمایید قبل از خرید حتما راهنمای خرید و پرسش های متداول را مطالعه نمایید.
 قوانین سایت
شرکت سازنده