menusearch
ahanshow.ir

درباره ما

(0)
(0)
درباره ما

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست
 

گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم امروز ماست و امروز با تکیه بر لطف الهی و همت و تلاش نیروهای تازه نفس، جوان، باانگیزه و خلاق میخواهیم بر سرعت و سهولت امور بیفزاییم.
با استفاده از تجربه ارزنده گذشته و بهره برداری از فناوری های روز و دقت در فراهم نمودن مسیری ساده و مطمئن، مشتری مداری را سر لوحه کارمان ساخته ایم تا بتوانیم به قله های والای موفقیت نائل گردیم .
در دنیای مدرن امروز، خرید و فروش سریع و مطمئن بر پایه ارتباط از طریق دنیای مجازی به عنوان یکی از اهداف و نیازهای ضروری جامعه بشری ، هرروز بیشتر از روز گذشته مطرح می شود. همسو شدن با این مهم از والاترین اهداف این مجموعه به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی آهن آلات از همان ابتدای مسیر بوده است و به موجب این امر با بهره گیری از ایده های برتر در زمینه بازاریابی و فروش تلاش کرده ایم با تمام خطراتی که پیش روی این نوع از فعالیت ها وجود دارد، خطرپذیری کرده و در این مسیر پیشگام باشیم.
احترام به مشتری جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع مسیری مشترک و ادامه دار است که مشتری در ادامه راه کاملا رضایت دارد فقط و فقط با ما این مسیر را طی کند و ما نیز با سرلوحه قرار دادن شعار صداقت در عملکرد و سرعت در خدمت رسانی و سهولت در انتخاب و خرید مشتریان، تلاش میکنیم همگام با گسترش و توسعه آهن آلات و پروژه های عظیم ملی در سراسر کشور سهمی در پیشبرد اهداف صنعتی و اقتصادی کشور داشته باشیم و از همان ابتدا خط مشی ما بر این بوده است که به عنوان یک منبع مطمئن، قابل اتکاء و برتر در این عرصه شناخته شویم.
از جمله فعالیت های مهم این مجموعه می توان به بروزرسانی قیمت محصولات فولادی از طریق سایت و شبکه های مختلف مجازی، درج اخبار بازار فولاد، درج مقالات علمی و کاربردی صنعت و بازار فولاد، بورس و مسائل اقتصادی تاثیرگذار بر این صنعت، تهیه آرشیو از اخبار و قیمت اشاره کرد.
اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزرات صنعت و معدن و تجارت نیز یکی از مهمترین اقدامات در راستای جلب اعتماد مشتریان بوده است که مختص سایت های فروش اینترنتی است که به صورت آنلاین درگاه فروش دارند و ما نیز در زمره پیشگامان این عرصه در زمینه صنعت فولادی هستیم.
در این مسیر امیدواریم شما عزیزان نیز با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این امر یاری نمایید تا هر روز در جهت بهبود خدمات خود تلاش کنیم.

 

 درباره ما
شرکت سازنده