menusearch
ahanshow.ir

پرسش های متداول

چگونه به اطلاعات خرید ها و فاکتور های قبلی خود دسترسی پیدا کنم؟
برای شما در تمامی مراحل خرید شماره پیگیری ارسال می شود که شما برای دسترسی به اطلاعات هر مرحله در هر زمان میتوانید با مراجعه به فرم های مورد نظر و وارد نمودن شماره پیگیری از اطلاعات خود مطلع شوید. همچنین در صورت داشتن هرگونه پرسشی می توایند با مراجعه به سامانه " تماس با ما " و ارائه مشخصات مربوطه، شاهد پاسخگویی سریع همکاران ما به سوالات خود باشید.
به خرید آهن آلات از فروشگاه اینترنتی علاقه مندم اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم ، چگونه اطمینان حاصل کنم که پس از خرید، کالای مورد نظرم به دستم می رسد ؟
مساله اصلی برای تمامی کسب و کارهای اینترنتی، مساله جلب اعتماد خریداران است. ما برای یک یا دو روز نیامده ایم و هدف ما توسعه کسب و کار اینترنتی در بازارهای سنتی است در نتیجه با توجه به ارائه فاکتورهای رسمی معتبر، جای هیچگونه نگرانی برای خریدار وجود ندارد. ضمنا فروشگاه اینترنتی آهن شو علاوه بر نظارت سازمان اسناد و همچنین سازمان امور مالیاتی کشور، دارای نماد اعتماد الکترونیکی جهت جلب اعتماد مصرف کنندگان و خریداران عزیز می باشد و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی  به کسب و کار فروشگاه ما رسمیت می بخشد . نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. ضمنا پس از نهایی شدن سفارش و واریز مبلغ خرید، کارشناسان ما به صورت مستمر خریدار را از وضعیت ارسال محصول مورد نظر آگاه می نمایند.
آیا برای خرید از سایت، حتما باید در سایت عضو باشم؟
در حال حاضر با توجه به روش خرید و ثبت سفارش، نیازی به عضویت در سایت نیست و روند خرید با تکمیل فرم های سفارش به صورت 2 مرحله بسیار ساده امکان پذیر است. برای آشنایی با شروع یک خرید ساده آهن آلات اینجا کلید کنید.
آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟
شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. اما با توجه به تغییرات قیمت در بازار آهن آلات، مبلغ خرید شما طبق قیمت های مندرج در سایت در ساعت های 12 الی 16 معتبر خواد بود. به عبارت دیگر بهترین زمان برای تعیین قطعی مقدار خرید و اطلاع از موجودی محصول مورد نظر، ساعات 12 الی 16 هر روز می باشد و در صورتی که بعد از این زمان سفارشی ثبت شود طبق قیمت روز بعد که در ساعات 12 الی 16 به روزرسانی خواهد شد محاسبه می شود.
در مورد نحوه خرید از سایت دچار سردرگمی هستم!
مراحل خرید آهن آلات در سایت ما بسیار بسیار ساده است. شما نیازی به داشتن اطلاعات کامپیوتری و نرم افزاری خاصی ندارید و فقط نیاز به آشنایی اولیه با تایپ متون در فرم های خرید دارید. ضمنا در تمامی مراحل خرید، لینک های راهنما برای آشنایی با جزئیات مراحل خرید نیز وجود دارد و حتی در برخی مراحل نیز همکاران ما با شما تماس گرفته و جزئیات بیشتری نیز به شما ارائه خواهند داد. برای آشنایی با شروع یک خرید از سایت ما اینجا کلیک کنید.
 
روش های ارسال کالا چگونه است ؟
با توجه به میزان سفارش و هماهنگی های لازم با مبدا ارسال بار، تمامی موارد به صورت لحظه به لحظه به اطلاع خریدار خواهد رسید. ارسال بار از طریق باربری های مورد اعتماد و در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.
 
شرکت سازنده